Usługi transportowe


Usługi transportowe podzielić można na kilka a może i nawet kilkadziesiąt rodzajów. My skupiamy się na usługi transportowe ARTTRANSwykonywaniu transportów dla klientów indywidualnych i firm głównie w ruchu krajowym. Przewozimy ładunki bez przeładunków. Odbiór następuje w punkcie A i następnie transport odbywa się wskazane przez zamawiającego miejsce lub w kilka miejsc.

Jak już było to wspomniane dostarczamy do klientów sejfy i szafy metalowe. Zdarza się, że robiąc objazd niemalże dookoła kraju w aucie zwykle jest wolne miejsce. Jeśli ktoś ma drobną przesyłkę do przewiezienia na większą odległość zawsze możemy się dogadać. Nie ma też problemu z dostawą w miejsce zupełnie inne niż nasze docelowe. Wszystko jest kwestią ceny.

 

Usługi transportowe krajowe

Skrzynia ładunkowa samochodu ma wnętrze obite sklejką, do której przytwierdzony jest filcowy materiał. Takie rozwiązanie zapewnia, że transport przewożonych ładunków jest jeszcze bardziej bezpieczny. Sami dostarczamy też własne meble do klientów i zdajemy sobie sprawę, że łatwo jest coś uszkodzić przez pośpiech lub nieuwagę. Dlatego każdy dodatkowy element ochrony ma duże znaczenie. Przewozimy głównie meble metalowe ale nie oznacza to, że nie są niezniszczalne. Wręcz przeciwnie… łatwo jest je zarysować i przykro by było dostarczyć elegancką szafę z fajnym kolorkiem, na której będzie uszkodzenie. Dlatego wypracowane standardy transportu mamy nabyte na własnych potrzebach logistycznych.


Przyjaciele: Transport Warszawa

© 2006 – ARTTRANS Mariusz Sarna

08-322 Ceranów, Zawady 23

tel. 609 547 658

Google+