Usługi transportowe w Warszawie oraz krajowe

Auto z kontenerem o wymiarach: 4,15 x 2,20 x 2,00.

  Od 2006 roku zdobywamy doświadczenie w transporcie drogowym rzeczy, dokładając wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi były wykonane w sposób profesjonalny.

 Wykonujemy usługi na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego oraz kraju. Świadczymy usługi "door to door" wychodzące z Warszawy lub okolic do każdego miejsca w Polsce, lub odwrotnie (przychodzące do Warszawy lub okolic z każdego miejsca w Polsce).

Do dyspozycji są samochody z zabudową kontenerową (z windą lub bez) o kubaturze do 21m3 (do 440 cm dł, 230 cm wys, 210 cm szer.) i ładowności do 1500 kg.

 Twój ładunek dojedzie do miejsca przeznaczenia jeszcze tego samego dnia (na terenie Polski), jeśli oczywiście odpowiednio wcześnie go odbierzemy.

Nie przewozimy materiałów brudzących, takich jak: wełna mineralna, piach, cement itp.


 Dysponujemy autami, które utrzymywane są w pełnej sprawności i nienagannej czystości. Przewozimy ładunki,
które wykorzystują całą ładowność pojazdu, jak również rzeczy zajmujące mało miejsca. Jeśli chcesz przewieźć jedną rzecz
stosunkowo małych rozmiarów, to też nie ma problemu. Przetransportujemy przesyłkę, której nie będzie chciała zabrać firma kurierska.

Specjalizujemy się też w usługach takich jak: przeprowadzki krajowe, transport pianin, zaopatrzenie firm i instytucji w meble metalowe.

Transport Warszawa, transport krajowy - zawsze pewnie, zawsze na czas

Auto z kontenerem o wymiarach: 4,40 x 2,30 x 2,10 plus winda o udźwigu 750 kg.

 

>>>   formularz   <<<

 

 

  Koszt usługi jest ustalany indywidualnie, ponieważ zależy on od wielu czynników.
Wpływa na niego rodzaj ładunku, jego ciężar oraz odległość jaka ma zostać pokonana.

 Jeśli będą Państwo zainteresowani naszymi usługami prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail
lub o wypełnienie
formularza. Czasami wymagamy złożenia zamówienia w formie pisemnej.
Wzór dokumentu jest do pobrania tutaj:
"ARTTRANS - zlecenie transportowe"

 

 Czym się kierować wybierając firmę transportową?

Każdy klient jest inny i każdy ma inne wymagania. Jeśli ktoś kieruje się wyłącznie ceną to oczywiste jest, że wybierze firmę, która oferuje najniższą cenę. I nie ma wtedy znaczenia staż firmy transportowej, jej doświadczenia i specjalizacje czy też stan techniczny i wizualny pojazdów.

Nie oznacza to oczywiście, że najtańsza oferta musi być najgorsza. Jednak jest mnóstwo przewoźników, których jedynym atutem jest niski koszt transportu. Wiadomo, że taka osoba nie inwestuje w samochody, bo najzwyczajniej jej na to nie stać. Firmy czy też osoby prywatne, którym zależy na wizerunku raczej nie skorzystają z usług takiej firmy transportowej. Kto by chciał zawieźć (np. na targi) swoje produkty zaniedbanym autem :)

Warto zwrócić uwagę na podejście właściciela firmy oraz osób z nim współpracujących do wykonywanych obowiązków. Jeśli ktoś stara się aby jego firma wizerunkowo wyglądała dobrze, to pewne jest, że podchodzi do każdego zlecenia z najwyższym zaangażowaniem. Nie od dziś wiadomo, że zadowolony klient jest najlepszą wizytówką firmy i albo sam skorzysta z usług ponownie albo poleci przewoźnika znajomym.


 Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.