Szafy ubraniowe socjalne bhp, szafy do szatni z dostawą


szafy ubraniowe

Szafy ubraniowe do szatni pracowniczej, czy szkolnej to niezbędne meble socjalne bhp. Oferujemy najwyższej jakości meble, wraz z dostawą do klienta. W ofercie mamy wiele modeli szafek pogrupowanych pod względem ilości pionowych modułów oraz ilości skrytek w każdym z nich. Tak, więc szafki mogą być pojedyncze, podwójne, potrójne i poczwórne. Dotyczy to szaf o szerokości jednego pionowego modułu – 30 cm. Szafy z modułami o szerokości 40 cm będą już maksymalnie potrójnie (całość szerokości szafy to 120 cm). Te drugie mają już w środku pionową przegrodę.

Te szafki bhp na ubrania standardowo zamyka się zamkiem na klucz lub zamkiem kłódkowym. W górnej części jest umieszczona na stałe półka, pod nią jest drążek ubraniowy z haczykami. Metalowe szafy socjalne jako wyposażenie do szatni mogą mieć dodatkowe akcesoria. Jednymi z takich elementów są podstawy, które w zależności od wariantu pełnią różne funkcje. Najprostszą jest podstawa na nogach lub cokół, które podwyższają nieco szafkę oraz pomagają utrzymać pod nią czystość. Bardziej funkcjonalne są podstawy z ławką stałą lub wysuwaną (listwy z drewna lub PCV).

Nowość! Jest możliwość montażu instalacji elektrycznej do ładowania urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

Uzupełnieniem estetycznego wykonania i dobrego wyposażenia jest bogata paleta kolorów podstawowych. Dzięki temu szafy bhp do szatni malujemy na wybrany przez klienta kolor. Drzwi szaf i korpusu mogą być w innym kolorze. Jako nowość dostępna jest nowatorska metoda malowania szaf ubraniowych techniką cieniowania (technika Ombre).

Szafy ubraniowe ze skrytkami

Szafy do szatni na podręczne rzeczy to szafy skrytkowe i ze schowkami, ponieważ mają więcej, niż jeden przedział w pionowym module. O ile w meblach z dwoma skrytkami w pionie montuje się jeszcze drążek na ubrania. O tyle w tych co mają więcej skrytek już go nie ma, ponieważ po prostu nie ma na niego miejsca. Tak, więc w szafach ze schowkami nie ma możliwości przechowywania ubrań na wisząco. Do szaf skrytkowych także dostępne są dodatkowe akcesoria.

Zapewniamy transport szaf ubraniowych i skrytkowych w każde miejsce w kraju. Mimo, iż szafy są metalowe to nie jest trudno je uszkodzić. Zapewnienie bezpiecznego transportu jest bardzo ważne, ponieważ meble robione są na zamówienie i trochę na nie się czeka. Mamy doświadczenie w transporcie mebli i wiemy, że dostawa takich gabarytów wymaga odpowiedniego samochodu. Co więcej, zapewniamy dostawę szaf z wniesieniem do szatni, biura lub domu.

Metalowe szafy ubraniowe można dowolnie komponować z szafami ze schowkami lub innymi meblami socjalnymi. Dzięki takiej samej głębokości i wysokości bez problemu mogą być ze sobą ustawiane jedna obok drugiej lub plecami.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *