Zaopatrzenie, a meble biurowe 1


Zaopatrzenie firm w meble biurowe to jedno z ważniejszych zadań, które staram się wykonywać tak bardzo starannie. Nauczony wieloletnim doświadczeniem w branży usług, a także będąc w bezpośrednim kontakcie z klientami wiem, że „poczta pantoflowa” działa. Profesjonalne zaopatrzenie firm w meble do biura to najlepsza reklama.

zaopatrzenie

Posiadając własny tabor samochodowy staram się wykreować wizerunek tak, aby marka ARTTRANS była kojarzona z kompleksową usługą. Oprócz samej usługi związanej z dostawą mebli, która zdecydowanie różni się od przesyłki kurierskiej w ofercie jest też wniesienie do domu i biura. Właśnie z tego powodu znaczna część klientów decyduje się na skorzystanie z oferowanych usług w zakresie transportu. Ale także kupna mebli biurowych oraz socjalnych.

Zapewniając najlepsze standardy świadczonych usług jako jedna z nielicznych firm gwarantuję brak dyskryminacji co do kosztu dostawy. Oznacza to, że każdy klient bez względu na liczbę kilometrów zapłaci tyle samo. Oczywiście porównując dostawę takiego samego produktu z wybraną taką samą opcją dostawy (z wniesieniem lub bez). Nie ma znaczenia jakie np. będą to szafy do dokumentów i jaka będzie ich ilość. Taki sam koszt obowiązuje w całym kraju.

Zaopatrzenie indywidualne

Wspomniana nieco powyżej „dyskryminacja” nie dotyczy indywidualnych ustaleń odnośnie transportu lub dostawy ekspresowej. Zaopatrzenie w meble biurowe to są zwykle przemyślane decyzje, dlatego większość takich dostaw zamawiana jest z wyprzedzeniem. Jednak jak to w życiu zdarza się czasami, że ktoś potrzebuje danej usługi lub towaru „na już”. Wtedy koszt takiej dostawy ustalany jest indywidualnie z klientem i zależy głównie od kilometrów.

Łatwo jest domyśleć się, że w takim przypadku zaopatrzenie na trasie z Warszawy do Łodzi będzie wyglądało cenowo inaczej niż transport z Warszawy do Wrocławia. Aczkolwiek tu też nie ma reguły, ponieważ na ostateczną cenę składa się wiele czynników. Uzależnione jest od pilności na jakiej zależy klientowi, od rodzaju i liczebności transportowanych przedmiotów. Jak również czy można to zaopatrzenie połączyć z jakimś innym, nie koniecznie z transportem do tej samej miejscowości. Widać jest wiele kwestii ze znakiem zapytania, ale zawsze warto zapytać.

Realizując usługi dostaw mebli praktycznie zawsze brane są pod uwagę godziny pasujące odbiorcy. Uzgodnienie w miarę dokładnej lub chociaż przybliżonej godziny pozwala wzajemnie szanować czas. Co w tych szybkich czasach bywa bardzo cenne. Zaopatrzenie firm, instytucji i osób prywatnych to zawsze pełna satysfakcja wykonywanej pracy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarz do “Zaopatrzenie, a meble biurowe

  • Mariusz

    Zachęcam do sprawdzenia kategorii metalowe meble biurowe w sklepie internetowym Metalowe24. Kilkadziesiąt wariantów szaf biurowych do wyboru w szerokim wachlarzu kolorów. Szafy metalowe z drzwiami skrzydłowymi, żaluzjowymi, przesuwnymi, chowanymi oraz szafy z atestem.