Szafy metalowe


szafy metaloweSzafy metalowe na dokumenty, które dostarczamy mogą być do przechowywania materiałów poufnych z atestem lub bez. Z doświadczenia wiem, że dużo klientów myśli, że atest to jest tylko papierek za który się dopłaca. Otóż wcale tak nie jest… Szafa z atestem jest inaczej zbudowana konstrukcyjnie, ma podwójne drzwi wewnątrz, których jest specjalne ryglowanie zamykające drzwi. Zamek takiej szafy jest również atestowany i mogą być w takiej szafie nawet dwa zamki. Szafy bezklasowe to są bardziej „delikatne” urządzenia ale również są zamykane. Spełniają swoją funkcję bardziej w zakresie porządku i swoistego ładu co do przechowywania dokumentacji lub innych rzeczy.

 

Kliknij w poniższy link i kup online:

https://www.metalowe24.pl/pl/c/Szafy-metalowe/91

 

Szafy metalowe na dokumenty

Każda szafa objęta jest 2 letnią gwarancją. Dodatkowo atestowane urządzenia mają wewnątrz przyklejoną tabliczkę z numerem seryjnym szafy oraz rodzajem atestu. Najpopularniejsze szafy na 5 rzędów segregatorów to wysokość 190 – 199 cm. Szerokość 80 cm, 100 cm lub 120 cm, głębokość 40 cm. Standardowy kolor przy produkcji seryjnej to szary jasny RAL 7035. Na indywidualne zamówienie jest możliwość malowania na dowolny kolor z palety RAL.

Jak widać na zdjęciu powyżej dodatkowym wyposażeniem może być wewnętrzny skarbczyk, tzw. skrytka zamykana na kluczyk. W jednej szafie mogą być nawet 3 takie skarbczyki (jedna skrytka zajmuje miejsce jednej półki).

Innym dodatkowym wyposażeniem są nadstawki (są to takie niskie szafki – o wys. 47 cm do zamontowania na górze szafy). W meblach atestowanych jako opcja dodatkowa mogą być zamontowane uchwyty do plombowania.

Oczywiście za dopłatą dostarczymy szafy z wniesieniem do pomieszczenia. Staramy się mieć najczęściej kupowane modele na stanach magazynowych, wysyłka kurierem odbywa się w ciągu trzech dni roboczych. Jest możliwość dostarczenia zamówionego asortymentu naszym taborem nawet w ciągu jednego dnia (nawet w sobotę czy niedzielę). Kwestia dogadania się tylko co do kosztów transportu. No chyba że klient zamówi większą ilość szaf to wtedy transport jest gratis. Taki sam system dostaw jest w szafy na broń ale to już raczej pojedyncze zamówienia.


© 2006 – ARTTRANS Mariusz Sarna

08-322 Ceranów, Zawady 23

tel. 609 23 23 88

Google+