Szafy metalowe


szafy metaloweSzafy metalowe na dokumenty, które dostarczamy mogą być do przechowywania materiałów poufnych z atestem lub bez. Z doświadczenia wiem, że dużo klientów myśli, że atest to jest tylko papierek za który się dopłaca. Otóż wcale tak nie jest… Szafa z atestem jest inaczej zbudowana konstrukcyjnie, ma podwójne drzwi wewnątrz, których jest specjalne ryglowanie zamykające drzwi. Zamek takiej szafy jest również atestowany i mogą być w takiej szafie nawet dwa zamki. Szafy bezklasowe to są bardziej „delikatne” urządzenia ale również są zamykane na klucz. Spełniają swoją funkcję w zakresie porządku i swoistego ładu co do przechowywania dokumentacji i innych rzeczy.

 

Kliknij w poniższy link i kup online:

Szafy biurowe na dokumenty

 

Szafy metalowe na dokumenty

Każda szafa objęta jest 2 letnią gwarancją. Dodatkowo atestowane urządzenia mają wewnątrz przyklejoną tabliczkę z numerem seryjnym szafy oraz rodzajem atestu. Najpopularniejsze szafy na 5 rzędów segregatorów to wysokość 190 – 199 cm. Szerokość 80 cm, 100 cm lub 120 cm, głębokość 40 cm. Standardowy kolor przy produkcji seryjnej to szary jasny (RAL 7035). Na indywidualne zamówienie jest możliwość malowania na dowolny kolor z palety RAL.

Jak widać na zdjęciu powyżej dodatkowym wyposażeniem może być wewnętrzny skarbczyk, tzw. skrytka zamykana na kluczyk. W jednej szafie mogą być nawet 3 takie skarbczyki (jedna skrytka zajmuje od góry miejsce jednej półki).

Innym dodatkowym wyposażeniem są nadstawki (są to takie niskie szafki – o wys. 47 cm do montażu na górze szafy). W meblach atestowanych jako opcja dodatkowa może być też zamontowany uchwyt do założenia plomby.

Oczywiście za dopłatą dostarczymy szafy z wniesieniem do pomieszczenia. Staramy się mieć najczęściej kupowane modele na stanach magazynowych, wysyłka kurierem odbywa się w ciągu trzech dni roboczych. Jest możliwość dostarczenia zamówionego asortymentu naszym taborem nawet w ciągu jednego dnia (nawet w sobotę czy niedzielę). Kwestia dogadania się tylko co do kosztów transportu. No chyba że klient zamówi większą ilość szaf to wtedy transport jest gratis. Taki sam system dostaw jest w szafy na broń ale to są raczej pojedyncze zamówienia. W naszej ofercie również socjalne szafy ubraniowe bhp i szafy warsztatowe, które mogą być dwukolorowe.

 

Szafa metalowa MS2 M/A-190 (klasa A)

szafa metalowa MS2 MA-190Szafa MS2 M/A-190 to jedna z bardziej popularnych szaf na dokumenty wykorzystywanych w biurach, urzędach i kancelariach. Spełnia wymogi do przechowywania dokumentów niejawnych określane klasą A Typ 2. Chociaż jest dedykowana podmiotom, które muszą przechowywać dokumenty zgodnie z ustawą to chętnie też jest kupowana przez osoby prywatne. Doceniona przez radców prawnych oraz kancelarie notarialne (dziękujemy za dobre opnie).

 

Kliknij w poniższy link i kup online:

Szafa metalowa MS2 M/A-190


Wyposażenie standardowe:

 • zamek na klucz klasa A (2 klucze w komplecie)
 • 4 półki z regulacją wysokości zawieszenia
 • instrukcja obsługi wyrobu z kartą gwarancyjną
 • kolor szary jasny – RAL 7035 struktura
 • wys. 190 cm, szer. 100 cm, gł. 40 cm

Wyposażenie za dopłatą:

 • skrytka indywidualnie zamykana na klucz
 • zamiana zamka kluczowego na szyfrowy
 • zamiana zamka kluczowego na elektroniczny
 • dodatkowy zamek (kombinacja dwóch)
 • uchwyt do plombowania – kołki z miseczką
 • otwory umożliwiające montaż do podłogi

 

Dostępna jest też wersja o szerokości 120 cm oraz wersja jednodrzwiowa o szer. 70 cm (wys. 150 lub 190 cm). Szafy metalowe z atestem mają umieszczoną tabliczkę Instytutu Mechaniki Precyzyjnej na drzwiach od wewnątrz.

 

Szafa ubraniowa Sum 420 W

szafa ubraniowa Sum 420 WSzafa ubraniowa Sum 420 W na nogach (może być bez nóg), która składa się dwóch pionowych modułów. W każdym module jest w górnej części półka, drążek ubraniowy z haczykami oraz pionowa przegroda. Wyposażenie podstawowe uzupełniają lusterko do przyklejenia wewnątrz i haczyk na ubrania. Zamykana jest zamkiem na klucz lub zamkiem kłódkowym (specjalny uchwyt do zawieszenia kłódki). Malowanie farbą proszkową na wybrane kolory.

 

Kliknij w poniższy link i kup online:

Szafa ubraniowa Sum 420 W


Wyposażenie za dopłatą:

 • skośny daszek do zamontowania na górze
 • postawa z ławką stałą (listwy drewniane lub PCV)
 • postawa z ławką wysuwaną (listwy drewniane lub PCV)
 • podstawa w formie cokołu lub podstawa ramowa

 

Powyższa szafa ubraniowa jest przykładem a w ofercie jest o wiele więcej modeli, które mogą mieć od jednego do czterech modułów w pionie. Poszczególne komory produkowane są w dwóch szerokościach – 30 lub 40 cm. Cała szafa natomiast może mieć maksymalnie 120 cm szerokości. Każdy pionowy moduł może być też podzielony i wtedy powstanie szafa skrytkowa (od dwóch do pięciu skrytek). Innym podzieleniem pionowego modułu są drzwi w kształcie litery „L”. Miejsca w szafie mniej ale w ciasnych pomieszczeniach takie rozwiązanie może być niezbędne.

Każda z wymienionych szafek występuje w wersji bez nóg lub na nogach. Wersje bez nóg mogą być ustawiane na podstawach. W skład podstaw szaf wchodzą: cokoły, nogi, podstawy z ławką stałą lub podstawy z ławką wysuwaną.

Szafy metalowe ubraniowe malowane są ekologicznymi farbami proszkowymi. Do wyboru klienta jest aż 16 kolorów z przygotowanej palety RAL. Szafa będzie pomalowana na wybrany kolor, przy czym drzwi mogą być w innym kolorze niż korpus. Szafki są zgrzewaną stabilną konstrukcją i dostarczane są do klientów w całości złożone.

 

Szafy warsztatowe SLS

szafa warsztatowa SLS 1951Szafy metalowe to również szafy warsztatowe, które wykonane są blachy ocynkowanej i pomalowanej proszkowo. Produkowane są w kilku wariantach wyposażenie, natomiast elementem wyróżniającym meble są ocynkowane półki.

W większości z nich są montowane wysuwane szuflady różnej głębokości i szerokości. Zarówno szuflady jak i półki mogą zajmować całą szerokość szafy lub mogą być przedzielone przegrodą. Oczywiście szafy są zamykane na klucz.

 

Kliknij w poniższy link i kup online:

Szafy warsztatowe


Specyfikacja techniczna:

 • wys. 195 cm, szer. 100 cm, gł. 54 cm
 • nośność całej szafy – do 1300 kg
 • nośność każdej półki – do 160 kg
 • nośność szuflady 100 mm – do 160 kg
 • nośność szuflady 75 mm – do 100 kg
 • wszystkie szuflady o wysuwie 100%
 • kolor (16 kolorów do wyboru klienta)
 • gwarancja – 24 miesiące

© 2006 – ARTTRANS Mariusz Sarna

08-322 Ceranów, Zawady 23

tel. 609 23 23 88 | biuro@arttrans.pl

logo-facebook  logo-google