Szafy metalowe


szafy metalowe biuroweSolidne i jednocześnie estetyczne szafy metalowe to urządzenia do pomieszczeń w biurach, warsztatach, czy też w magazynach. W zasadzie wszystkie – zgodne z RODO i mogą mieć atest lub nie. My z własnych doświadczeń wiemy, że część klientów myśli, że atest to tylko papier, za który dopłaca. Otóż wcale tak nie jest. Szafa stalowa wzmocniona jest inaczej zbudowana konstrukcyjnie, ponieważ ma drzwi, wewnątrz których jest specjalne ryglowanie zamykające.

Zamek takiej szafy jest atestowany i mogą być umieszczone obok siebie nawet dwa różne zamki. Szafy bezklasowe to bardziej popularne urządzenia i również zamykane na klucz. Spełniają swoją funkcję w zakresie porządku i swoistego ładu co do przechowywania dokumentacji i innych rzeczy. W zależności od potrzeb użytkownika oferujemy je w wielu wariantach  pod względem zamykania i wyposażenia dodatkowego. No i także w dostępnej szerokiej palecie kolorów.

W naszej ofercie mamy także szafy z metalu odporne ogniowo (ognioodporne). Docenione przez radców prawnych, kancelarie notarialne i urzędników, ponieważ dobrze chronią bardzo ważne dokumenty. Specjalna sejfowa konstrukcja szaf wzmocnionych to oprócz większej odporności na włamanie także ochrona przed ogniem. Wszystkie ściany takich szaf to dwupłaszczowa bariera, którą wspomaga umieszczona wewnątrz niepalna wata stanowiąca izolację termiczną.


Szafy metalowe do firm, biur

Najpopularniejsze szafy metalowe do firm, biur to meble na 5 rzędów segregatorów o wysokość 190 – 199 cm. Zwykle szerokości 80, 100 lub 120 cm, a głębokości 40 – 45 cm. Standardowy kolor przy produkcji seryjnej to szary jasny (RAL 7035). Jednak dla większości mebli dajemy opcję wyboru własnego koloru z dostępnej palety RAL (16 kolorów bez dopłaty). Ciekawym rozwiązaniem są szafy metalowe z zamontowanym wewnątrz skarbczykiem, tzw. skrytką zamykaną na klucz. Innym dodatkowym wyposażeniem są nadstawki (to takie niskie szafki o wys. 46,5 cm do zamontowania na górze szafy). Dodatkowo możemy zamontować uchwyty i miseczki do założenia plomby, ponieważ też istnieje taka opcja.

Oczywiście za dopłatą dostarczymy szafę metalową z wniesieniem do pomieszczenia. Najczęściej kupowane modele zwykle mamy na stanach magazynowych, a wysyłka odbywa się w ciągu 2-5 dni roboczych. Możemy dostarczyć zamówioną szafę naszym transportem, nawet w ciągu jednego dnia (nawet w sobotę, czy niedzielę). Kwestia dogadania się tylko co do kosztów transportu. No chyba, że klient zamówi większą ilość szaf to wtedy taka usługa transportowa jest gratis. Oferujemy kompleksowe wyposażenie dla firm, urzędów i biur.


Szafy z metalu do warsztatów

szafy z metalu warsztatowe magazynoweSzafy metalowe to również szafy warsztatowe, które dostarczamy w kilku wariantach wyposażenia. Oferujemy szafy o zwiększonej głębokości z półkami i szufladami. W ofercie dostępna jest szafa metalowa z drzwiami z szybą pleksi lub szkła hartowanego, tak aby idealnie ją dopasować. Fajnym modelem jest szafa z pojemnikami, ponieważ pozwala na posegregowane przechowywania drobiazgów. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest szafa do warsztatu ze ścianką perforowaną wewnątrz do zawieszenia zawieszek na narzędzia. Tego rodzaju meble to też wyposażenie magazynów.

Urozmaicona oferta produktów pozwala zaspokoić zainteresowanie klientów, tak by mogli dopasować funkcjonalność szaf metalowych do indywidualnych potrzeb. W mocnych szafach SLS zamontowano wysuwane szuflady o różnych głębokościach i szerokościach. Zarówno szuflady jak i półki zajmują całą szerokość szaf lub są rozdzielone przegrodą.

Jak widać wykonane z metalu szafy to wiele pomysłów na ich przeznaczenie. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, których jakość pozostawia wiele do życzenia. Konkurencja wprowadza na rynek tak zwane „zamienniki” do własnego montażu. Niestety ostatecznie klient otrzymuje produkt, który nigdy nie będzie tak stabilny jak meble zgrzewane, czy spawane. My oferujemy tylko najwyższej jakości szafy metalowe, które pochodzą wyłącznie od polskiego producenta.


Solidne szafy metalowe od polskiego producenta

Na polskim rynku prowadzi działalność wiele firm meblowych. Z jednej strony dla klienta to dobrze, ponieważ jest cenowa konkurencja. Natomiast zawsze jest druga strona medalu. Czyli między innymi w ofercie rynkowej można znaleźć szafy metalowe pochodzące z importu. Nie zawsze są one najwyższej jakości, dlatego że ktoś kto je sprowadza jest w stanie konkurować z polskim producentem wyłącznie ceną. Nie ma mowy o konkurowaniu w jakości szaf i szafek, ponieważ Polska jest liderem w eksporcie mebli do krajów zachodnich.

My jako przedsiębiorstwo z mocnymi korzeniami położenia geograficznego oferujemy meble z polskiej fabryki. Są to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów. Decydując się na zakup szafy z metalu od polskiego producenta wspierasz lokalną gospodarkę. A jednocześnie dostajesz meble, które przez wiele lat będą trwałe i użyteczne w każdym lokalu.


© 2006 – ARTTRANS Mariusz Sarna

08-322 Ceranów, Zawady 23

tel. 609 23 23 88