Usługi transportowe


usługi transportowe ARTTRANSUsługi transportowe podzielić można na kilka a może i nawet kilkadziesiąt rodzajów. My bardziej skupiamy się na wykonywaniu transportów dla klientów indywidualnych i firm głównie w ruchu krajowym. Przewozimy ładunki bez przeładunków. Odbiór następuje w punkcie A i następnie transport odbywa się we wskazane przez zamawiającego miejsce lub w kilka miejsc. Nie ograniczają nas godziny od 8.00 do 16.00, może to być usługa trwająca kilka dni.

Jak już było to wspomniane dostarczamy do klientów sejfy i szafy metalowe. Zdarza się, że robiąc objazd niemalże dookoła kraju w aucie zwykle jest wolne miejsce. Jeśli ktoś ma drobną przesyłkę do przewiezienia na większą odległość zawsze możemy się dogadać. Nie ma też problemu z dostawą w miejsce zupełnie inne niż nasze docelowe. Wszystko jest kwestią ceny. Jest opcja zmiany całkiem trasy i pojechania w innym kierunku jeśli czas na to pozwoli.

 

Usługi transportowe krajowe – transport towarów, transport mebli biurowych

Skrzynia ładunkowa samochodu ma wnętrze obite sklejką, do której przytwierdzony jest filcowy materiał. Takie rozwiązanie zapewnia, że transport przewożonych ładunków jest jeszcze bardziej bezpieczny. Sami dostarczamy też własne meble do klientów i zdajemy sobie sprawę, że łatwo jest coś uszkodzić przez pośpiech lub nieuwagę. Dlatego dodatkowy element ochrony ma duże znaczenie, zresztą zawsze lepiej jest chuchać na zimne niż gorące.

Przewozimy głównie meble metalowe ale nie oznacza to, że nie są niezniszczalne. Wręcz przeciwnie… łatwo jest je zarysować i przykro by było dostarczyć elegancką szafę z fajnym kolorkiem, na której będzie uszkodzenie. Dlatego wypracowane standardy transportu mamy nabyte na własnych potrzebach logistycznych. Warto tutaj zwrócić uwagę aby mienie do transportu było odpowiednio zabezpieczone jeśli jest to możliwe. I nie chodzi już o to aby to było zabezpieczenie na skutki transportu. Bardziej wpływa na bezpieczny załadunek z budynku do samochodu.


Przyjaciele: Transport Warszawa

© 2006 – ARTTRANS Mariusz Sarna

08-322 Ceranów, Zawady 23

tel. 609 23 23 88

Google+