Usługi transportowe


usługi transportowe ARTTRANSUsługi transportowe podzielić można na kilka, a może i nawet kilkadziesiąt rodzajów. My bardziej skupiamy się na wykonywaniu transportów dla klientów indywidualnych i firm głównie w ruchu krajowym. Przewozimy ładunki bez przeładunków. Odbiór następuje w punkcie A i następnie transport odbywa się we wskazane przez zamawiającego miejsce lub w kilka miejsc. Nie ograniczają nas godziny od 8.00 do 16.00, może to być usługa trwająca do kilku dni.

Jak już było to wspomniane dostarczamy do klientów sejfy i szafy metalowe. Zdarza się, że robiąc objazd niemalże dookoła kraju w aucie zwykle jest wolne miejsce. Jeśli ktoś ma drobną przesyłkę do przewiezienia na większą odległość zawsze możemy się dogadać. Nie ma też problemu z dostawą w miejsce zupełnie inne niż nasze docelowe. Wszystko jest kwestią ceny. Jest opcja zmiany całkiem trasy i pojechania w innym kierunku jeśli czas na to pozwoli.

 

Usługi transportowe krajowe

Skrzynia ładunkowa samochodu ma wnętrze obite sklejką, do której przytwierdzony jest filcowy materiał. Takie rozwiązanie zapewnia, że transport przewożonych ładunków jest jeszcze bardziej bezpieczny. Sami dostarczamy własne meble do klientów i zdajemy sobie też sprawę, że łatwo jest coś uszkodzić przez pośpiech lub nieuwagę. Dlatego dodatkowy element ochrony ma duże znaczenie, zresztą zawsze lepiej jest chuchać na zimne niż na gorące.

Przewozimy głównie meble metalowe ale nie oznacza to, że nie są niezniszczalne. Wręcz przeciwnie… łatwo jest je zarysować i przykro by było dostarczyć elegancką szafę z fajnym kolorkiem, na której będzie uszkodzenie. Dlatego wypracowane standardy transportu mamy nabyte na własnych potrzebach logistycznych. Warto tutaj zwrócić uwagę aby mienie do transportu było odpowiednio zabezpieczone jeśli jest to możliwe. Nie chodzi już o to aby było to zabezpieczenie na skutki transportu. Wiele bardziej wpływa na bezpieczny załadunek z budynku do samochodu.

 

Transport mebli

usługi transportu mebliTransport mebli to główny rodzaj usług jakie wykonujemy, dlatego też o czystość aut wewnątrz dbamy szczególnie. Z wiadomych powodów nie przewozimy materiałów budowlanych takich jak cegły, cement czy wełna mineralna. Chociaż możliwy jest transport czystych desek (nie takich prosto z tartaku). Do przypięcia mebli do burty służą specjalnie przygotowane uchwyty, które nie dotykają mocowanego przedmiotu (oparty o ścianę nie dotyka metalu).

Realizując dostawy mebli do różnych podmiotów usługi te można podzielić na transport mebli do mieszkań lub transport mebli biurowych. Ta niebieska szafa na zdjęciu to akurat szafa ubraniowa, która wykorzystywana jest jako mebel socjalny. Jednak nie ma nic w tym złego aby używać jej jako szafy na ubrania w mieszkaniu lub biurze. Jak widać zabezpieczenie na czas transportu to kartonowa czapka i kartonowe naroża w newralgicznych miejscach.

Nie zawsze jednak przewożone meble są tak przygotowane zwłaszcza jeśli chodzi o transport mebli używanych. Opisana powyżej szafa jest produktem nowym, który został odebrany prosto z zakładu produkcyjnego. Natomiast meble używane też trzeba trochę przygotować do podróży. Przynajmniej jeśli chodzi o te, które nie mogą stać nie przypięte do burty skrzyni ładunkowej. Wtedy w miejscach gdzie obejmuje je pas mocujący podkładane są kartoniki.

Transport mebli biurowych po części oznacza rozwój firmy co za tym idzie potrzebę uzupełnienia asortymentu biurowego lub dokupienie niezbędnego. Poniżej w linku udostępniamy mały poradnik. który być może pomoże w wyborze odpowiedniej szafy biurowej, stołu czy sejfu. I oczywiście chętnie pomożemy w zakresie transportu mebli.

Kliknij link aby poznać szczegóły:

Meble metalowe do biura


Usługi transportowe związane z relokacją mebli realizujemy też na własne potrzeby. Dlatego nie idziemy w stronę bylejakości, bo doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo ważne jest dojechanie mebla w stanie nieuszkodzonym.

 

Transport krajowy

transport krajowy drogowyTransport krajowy inaczej transport międzymiastowy wykonujemy autami dostawczymi, które pozwalają na dość „szybkie” usługi. Szybkie w cudzysłów warto ująć, ponieważ chodzi raczej o szybkość w miarę możliwości. Główne kryterium to transport bezpieczny, aby towar dotarł bez uszczerbku i w terminie do klienta końcowego. Często są wykonywane transporty dedykowane, które indywidualnie ustalamy z klientem na konkretny termin danego dnia.

Transport Warszawa Gdańsk to usługa, którą polecamy ze względu na możliwość skorzystania z atrakcyjnego rabatu. Ta oferta działa też w drugą stronę czyli usługa transport Gdańsk Warszawa z możliwością zmienienia trasy.

Kliknij link aby poznać szczegóły:

Trasa Warszawa Gdańsk


Transport Warszawa Białystok to druga polecana usługa z możliwością wykonania transportu w promocji. Tak jak w poprzednim przypadku tak tutaj też usługa transportowa idzie w drugą stronę czyli transport Białystok Warszawa.

Kliknij link aby poznać szczegóły:

Trasa Warszawa Białystok


Usługi transportowe krajowe to różnego rodzaju zlecenia i wcale to nie musi być ładunek wykorzystujący całą przestrzeń bagażową auta. Bardzo często przewożone są pojedyncze przedmioty o dużej wartości sentymentalnej. W przypadku zainteresowania naszymi usługami w zakresie transportu do kontaktu jest telefon, mail i messenger.


© 2006 – ARTTRANS Mariusz Sarna

08-322 Ceranów, Zawady 23

tel. 609 23 23 88 | biuro@arttrans.pl

logo-facebook  logo-google