Transport rowerów dla grup zorganizowanych lub dla rodzin


transport rowerówJedną z naszych usług jest bezpieczny transport rowerów dla grup zorganizowanych, rodzin, a także pojedynczych osób. Wszystko zależy od potrzeb zleceniodawcy, ilości jednośladów oraz tego, czy razem z rowerami będą jechać inne rzeczy.

Preferowana ilość transportowanych rowerów to do 30 szt. – bez dodatkowych bagaży, ewentualnie lekkie drobiazgi np. pianki do pływania, czy hula hop. Przy mniejszej ilości jednośladów ich miejsce (chodzi o ciężar) bez problemu zajmą inne bagaże podręczne, akcesoria sportowe lub drobne meble, krzesła, ławki i wieszaki. Jak widać na zdjęciu mamy specjalne poprzeczki do przewozu rowerów „na piętrze”, wtedy u dołu zostaje miejsce na długie przedmioty i większą ilość bagaży.


Transport rowerów nad morze lub jezioro

Zapewniamy profesjonalny transport dwóch kółek w zamkniętej zabudowie bagażowej, bez narażenia transportowanego mienia na warunki atmosferyczne. Grupy zorganizowane zwykle zamawiają transport rowerów nad morze lub nad jezioro. Dla nas nie ma znaczenia dokąd jedziemy. Czy będzie to transport z Warszawy do Gdańska, czy nad jezioro na Mazurach. Dołożymy wszelkich starań, aby jednoślady i bagaże dojechały bezpiecznie i na czas. Zapewniamy pomoc przy załadunku.

Wiemy, że niektóre rowery mają dużą wartość, czasem sentymentalną. Dlatego staramy się jak najlepiej je zabezpieczyć, aby nie doszło do uszkodzeń mechanicznych, otarć itp. Dwukołowe pojazdy ustawiamy jeden obok drugiego, przekładając je kartonami. Jeśli jest taka konieczność to na pedały zakładamy specjalnie przez nas przygotowane kartonowe nakładki. A dodatkowy element zapewniający bezpieczny transport rowerów to filc na bocznych ściankach przestrzeni ładunkowej.

Dlaczego transport dwóch kółek nad wodę?

Grupy zorganizowane lub rodziny wybierając odpoczynek nad morzem lub jeziorem zabierają rowery, ponieważ planują w części spędzić go aktywnie. Takie grupy to często zwykłe wycieczki szkolne, różnego rodzaju obozy, czy po prostu wyjazdy rodzinne. Na Pomorzu jest mnóstwo ścieżek rowerowych, tak samo jak wokół popularnych jezior. Tak więc taki jednoślad będzie doskonałą alternatywą dla spędzenia aktywnie czasu podczas urlopowego wypoczynku. I z pewnością będzie też niezastąpionym środkiem do lokalnego transportu.

Takie wycieczki, czy wyjazdy na obozy przeważnie odbywają się autokarami. Zabranie jednośladu do autokaru nie jest możliwe przy dużej grupie podróżnych. Również podróżując autem osobowym z całą rodzinką może to być trudne logistycznie. Wychodząc na przeciw takim potrzebom wprowadziliśmy do oferty transport rowerów dla grup zorganizowanych.


A może transport rowerów w góry?

Zabieranie jednośladów nad wodę to jedna z bardziej popularnych form wypoczynku z jaką mamy do czynienia. Nie oznacza to, że nie możemy wykonać transportu rowerów w góry. Oczywiście wykonując usługi transportu krajowego podejmiemy się transportu w każde miejsce w Polsce, nawet w nasze góry. Kwestia chyba tylko dogadania kwestii finansowych. No i ważne jest zaklepanie terminu. Warto tutaj pamiętać, że wycieczki i obozy planowane są z wyprzedzeniem. Tak też i wczesna rezerwacja transportu dla rowerów jest wskazana.

Trochę innym oczekiwaniem ze strony klientów jest hmm, jakby bycie w gotowości przewoźnika podczas całego takiego obozu. Chodzi o to, że uczestnicy każdego dnia podróżują rowerkami z jednej miejscowości do drugiej. No i w przypadku awarii jednośladu dobrze by było, aby go odebrać. Taka usługa także wchodzi w grę, chociaż zapewne będzie droższa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *