Szafa z drzwiami z szybą pleksi (lub szkła hartowanego)


szafy warsztatowe z drzwiami z szybąElegancka i mocna szafa z drzwiami z szybą pleksi lub szkła hartowanego – dedykowane urządzenie do uporządkowanego przechowywania drobiazgów. Korpus szafy i rama drzwi wykonane z blachy stalowej kwalifikują produkt jako asortyment nowoczesnych mebli metalowych. Wykonane w taki sposób meble znajdą zastosowanie w różnego typu pomieszczeniach. Z pewnością sprawdzą się we wszelkiego rodzaju warsztatach, magazynach, halach produkcyjnych oraz biurach, urzędach.

W opisanym modelu przezroczystą wstawkę drzwi wykonano z pleksi, którą można zastąpić szybą ze szkła hartowanego. Tego typu szafa z szybą pozwala na szybkie i łatwe zlokalizowanie przechowywanych przedmiotów bez otwierania drzwi. Rozmieszczone na przestawnych półkach akcesoria i narzędzia w łatwy i szybki sposób trafią w ręce użytkowników mebla.


Szafy przeszklone do pomieszczeń biurowych

Wszelkiego rodzaju pomieszczenia biurowe to także miejsca, w których szafa z drzwiami z szybą znajdzie zastosowanie. Regulowane półki pozwalają na takie ich porozmieszczanie, aby swobodnie poustawiać standardowe rzędy tradycyjnych segregatorów. Wyposażona w metalowe przeszklone drzwi szafa biurowa to urządzenie do czytelnego przechowywania materiałów i gadżetów reklamowych, czy ulotek. Sama konstrukcja pod względem wymiarowym odpowiada tradycyjnym szafom biurowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu szafę z szybą można bez problemu połączyć w funkcjonalny ciąg meblowy.

Przeszklone szafy służyć mogą za swego rodzaju szklane gabloty do prezentacji różnego rodzaju produktów firmowych lub kolekcjonerskich. Z pewnością dobrze sprawdzą się w miejscach recepcyjnych, salach konferencyjnych, czy punktach informacyjnych. Oprócz firm i przedsiębiorstw tego typu szafy znajdą zastosowanie w urzędach i instytucjach publicznych.


Warsztatowa szafa z drzwiami z szybą ze szkła

szafa z drzwiami z szybą pleksi lub szkła hartowanegoWykonana z metalu szafa z drzwiami z szybą dedykowana jest głównie do pomieszczeń warsztatowych i magazynowych. To właśnie w takich pracowniach zwykle zachodzi konieczność przechowywania sporych ilości drobnych części i urządzeń.

Na rozmieszczonych według własnych preferencji półkach można wygodnie przechowywać drobiazgi w pudełkach czy/lub luzem. Przechowywanie w tego rodzaju szafie warsztatowej jest bezpieczne, ponieważ drzwi blokuje dedykowany uchwyt drzwi z zamkiem na klucz. Atutem jest możliwość malowania szaf na wybrany kolor, również w kombinacji dwukolorowej.

Szafa z drzwiami z szybą z pleksi to idealny mebel do spożywczych hal produkcyjnych. W tego typu obiektach nie może być mebli z elementami szklanymi, ponieważ w przypadku uszkodzenia kawałki rozbitego szkła mogą trafić do żywności. Szyba drzwiowa z tworzywa typu pleksi (plexi) nie rozpadnie się na kawałki w przypadku uszkodzenia. Biorąc pod uwagę zastosowanie szaf z szybą pleksi to zdecydowanie dominują pomieszczenia warsztatowe, magazynowe i hale produkcyjne.


Szafy szatniowe bhp z drzwiami z szybą pleksi

socjalne szafy z drzwiami z szybą pleksiNie można w tym miejscu nie wspomnieć o szafkach z szybą pleksi do pomieszczeń socjalnych i szatni. Takie rozwiązanie jest chętnie wybierane przez klientów, ponieważ prócz funkcjonalności jest też estetyczne. Bez względu na zastosowanie szafy ubraniowej wyposażonej w drzwi z szybą z pleksi to wygląd jest tu jednym z ważniejszych czynników umeblowania.

Czy to zastosowane jako wyposażenie pomieszczeń socjalnych w miejscu pracy, czy szatni szkolnych to w tych czasach powinny być ładne. Dlatego powstała elegancka linia dedykowanych szaf z drzwiami z szybą z pleksi do pomieszczeń na odzież i podręczne rzeczy osobiste. Szafy pleksi do pomieszczeń socjalnych to modułowe urządzenia do przechowywania ubrań w postaci wiszącej lub leżącej. Do przechowania drobiazgów szafki podzielono w taki sposób, aby powstały skrytki.

Jak więc widać oferta mebli z drzwiami z szybą pleksi lub szkła hartowanego jest dość spora. Oczywiście zaprezentowane w tym artykule meble dostarczamy do klientów złożone – gotowe do użytku. Nie sprzedajemy szaf składanych! Stawiamy na jakość i zadowolenie klientów z zakupionych u nas mebli. Oferowane przez nas meble objętą są gwarancją producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *