Szafa do biura na akta i broń, bezpieczeństwo w standardzie


szafa do biura na akta, brońMocna stalowa szafa do biura na akta i broń to nic innego jak sejf z atestem, który można dowolnie konfigurować. Co prawda taka szafa biurowa nie ma atestu do przechowywania akt poufnych, czy niejawnych, ale ma atest IMP do przechowywania broni i amunicji. Natomiast wykonano ją ze znacznie grubszej blachy stalowej, niż atestowane urządzenia aktowe. Co de facto oznacza, że jest bardziej odporna na ewentualne włamanie. Tak więc, jeśli ktoś nie potrzebuje atestu na dokumenty to śmiało może przechowywać dokumenty w sejfie, czy szafie na broń kl. S1 i S2.

W naszej ofercie mamy takie szafy biurowe klasy S1 i S2 z możliwością zamontowania wewnątrz skrytki na klucz, czy uchwytów na broń. Jak widać można wykorzystać jedno urządzenie do dwóch zastosowań. W tym przykładzie akurat prezentujemy urządzenie z przewagą przestrzeni do ulokowania dokumentów. Przechowywanie broni jest tutaj alternatywą w zależności od potrzeb użytkownika. Natomiast oferujemy też szafy dedykowane odwrotnie, czyli z głównym przeznaczeniem przechowywania broni i amunicji. W tych szafach są modele z bocznymi półkami, które zaprojektowano do przechowywania również dokumentów. W tych sejfach przeważa przestrzeń do broni.


Szafa do biura, a transport

Wielu klientów dokonując zakupu sejfu, czy szafy stalowej jest przerażonych dostawą. Otóż nie jest to wcale taka dramatyczna sprawa. Szafa do biura może i waży znacznie więcej, ale nie jest taka straszna przy transporcie mebli. Przykładem jest opcja dostawy naszym transportem, w której zapewniamy dostawę z wniesieniem do biura. I tutaj zapewniamy, że większość takich usług realizowana jest przez jedną osobę. Oczywiście nie dotyczy to wnoszenia po schodach, bo w tym przypadku to jest inna zabawa i inne koszty. Natomiast wniesienie na parter biura, firmy, czy domu to żaden problem. Realizujemy dostawy na terenie całego kraju, dopasujemy termin do każdego klienta.

Klientom dajemy możliwość wyboru rodzaju transportu, co za tym idzie i kosztów. Jedna z takich opcji dostawy to wysyłka kurierska, czyli w większości przypadków po prostu na palecie. Podkreślić musimy w tym miejscu, że taka opcja transportowa nie obejmuje wnoszenia mebli. Tak więc warto przed zakupem dobrze przemyśleć taki wariant.


Szafa biurowa nie tylko do…

No właśnie… do czego? Szafy biurowe z samego już określenia wskazują na cel ich przeznaczenia. Jednak to wcale nie wyklucza używania ich do zupełnie innych celów. Pomijając już fakt, że wyróżniamy wspomniane szafy na akta i broń to funkcjonują modele aktowo-ubraniowe. Szafa do biura jest produktem w zasadzie uniwersalnym, a ostateczna jej rola zależy od potrzeb użytkowników. Nikt przecież nie powiedział, że szafa biurowa nie trafi do magazynu, a bez względu na jej przeznaczenie gwarantuje bezpieczne przechowywanie.

Podsumowując – po pierwsze musimy dobrze przemyśleć jak szafa do biura ma nam służyć. Czy ma to być urządzenie głównie do przechowywania dokumentów, czy głównie do broni. Niezależnie od wyboru w tego typu szafach można przechowywać też, gotówkę, elektronikę i biżuterię. Po drugie koniecznie musimy wybrać odpowiedni sposób dostawy. Czy ostatecznie będzie to firma kurierska, czy firma wykonująca przewozy rzeczy to zależy już od klienta. Pamiętać trzeba tylko, że tego typu szafy nikt nie weźmie pod pachę i nie wniesie w taki sposób do pomieszczenia. Trzeba bardzo dobrze przemyśleć, czy poradzimy sobie z szafą samodzielnie, czy jednak warto dopłacić i mieć dostawę już z wniesieniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *