Zaopatrzenie, a meble biurowe – dla biznesu i osób prywatnych


Zaopatrzenie firm w meble do biur to jedno z ważniejszych zadań, które musimy wykonywać bardzo starannie. Nauczeni wieloletnim doświadczeniem w branży usług, ale też będąc w bezpośrednim kontakcie z klientami wiemy, że „poczta pantoflowa” działa. A profesjonalne zaopatrzenie firm w meble do biur to najlepsza reklama, która jest dla nas priorytetem.

zaopatrzenie dla firm i osób prywatnychPosiadając własny tabor samochodowy staramy się wykreować wizerunek tak, aby marka ARTTRANS była kojarzona raczej z kompleksową usługą. Oprócz samej usługi związanej z dostawą mebli, która zdecydowanie różni się od wysyłki kurierem, w ofercie mamy też wniesienie do domu lub biura. Właśnie z tego powodu znaczna część klientów jest zdecydowana na skorzystanie z oferowanych usług w zakresie transportu. Ale także kupna mebli biurowych, warsztatowych, czy socjalnych.

Zapewniając najlepsze standardy świadczonych usług jako jedna z nielicznych firm gwarantujemy brak dyskryminacji co do kosztu dostawy. Oznacza to, że każdy klient bez względu na liczbę kilometrów zapłaci tyle samo. Oczywiście porównując dostawę takiego samego produktu z wybraną taką samą opcją dostawy (z wniesieniem lub bez). Nie ma znaczenia jakie to będą sejfy, czy szafy do dokumentów i jaka będzie ich ilość. Taki sam koszt transportu obowiązuje w każde miejsce w kraju.

Transport, a meble dla firm i osób prywatnych

Wspomniana nieco wyżej „dyskryminacja” nie dotyczy indywidualnych ustaleń kosztu transportu lub dostawy ekspresowej. Zaopatrzenie w meble biurowe to zwykle przemyślane decyzje, dlatego większość zamówień na takie dostawy dostajemy z wyprzedzeniem. Jednak jak to w życiu bywa czasami zdarza się, że ktoś potrzebuje danej usługi lub towaru „na już”. Wtedy koszt takiej dostawy ustalamy indywidualnie z klientem. Zależy on głównie od kilometrów, ale i też od rodzaju zamówienia.

Łatwo jest domyśleć się, że w takim przypadku zaopatrzenie na trasie z Warszawy do Gdańska będzie wyglądało cenowo inaczej, niż transport z Warszawy do Wrocławia. Aczkolwiek tu też nie ma reguły, ponieważ na ostateczną cenę składa się wiele czynników. Uzależnione jest to od pilności na jakiej zależy klientowi oraz od rodzaju i liczebności transportowanych przedmiotów. Ale i również, czy można to zaopatrzenie połączyć z jakimś innym, nie koniecznie z transportem do tej samej miejscowości. Widać jak mnóstwo kwestii transportowych ma znak zapytania, ale jednak zawsze warto spróbować zapytać.


Meble biurowe, jako zaopatrzenie dla biznesu

Realizując usługi dostaw mebli biurowych zawsze bierzemy pod uwagę godziny pasujące także odbiorcy. Uzgodnienie w miarę dokładnej lub chociaż przybliżonej godziny pozwala wzajemnie szanować czas. Co w tych szybkich czasach bywa bardzo cenne. Zaopatrzenie firm, instytucji i osób prywatnych to zawsze nasza pełna satysfakcja z wykonywanej pracy.

W zasadzie większość firm i instytucji nie byłaby w stanie normalnie funkcjonować bez odpowiednich mebli. Dlatego tak ważne są odpowiednie sprzęty i drobne akcesoria biurowe. A od takich zaopatrzeń są wykwalifikowane branżowo firmy. Zapewniamy dostawę mebli do biura w najwyższej jakości oraz gwarantujemy dostawę produktów fabrycznie nowych. Dostarczamy szafy i meble z indywidualnie wybranym przez klienta wyposażeniem, takim jak wysuwane półki, czy skarbczyki. Realizujemy też zamówienia na pojedyncze produkty, ale oferujemy równocześnie kompleksowe wyposażenie biurowe. No i na koniec najważniejsza informacja. W naszej ofercie są tylko i wyłącznie produkty od polskiego producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *