Szafy warsztatowe z szufladami lub z pojemnikami z tworzywa 2


szafy warsztatowe z szufladamiFunkcjonalne szafy warsztatowe z szufladami lub pojemnikami z tworzywa to urządzenia nie tylko do pomieszczeń warsztatowych. Zapewne będą doskonałym wyposażeniem we wszelkiego rodzaju magazynach, narzędziowniach, majsterkowniach, garażach i domach. Wiele wariantów modelowych pozwoli na dopasowanie szafy pod względem ilości półek, szuflad oraz pod względem ich umieszczenia. Tak skrojona oferta bez problemu uzupełni przestrzeń w niejednym magazynie, garażu, czy w składziku w gospodarstwie domowym.

Szafy warsztatowe z szufladami

Jak już wspomnieliśmy nazewnictwo wskazuje te meble jako szafy do warsztatów, jednak sposób ich wykorzystania jest w zasadzie nieograniczony. I bez względu na nazwę będą pełnić rolę szaf magazynowych, czy szaf biurowych. Różnorodne gospodarowanie wnętrz to bezkonkurencyjny atut pod względem indywidualnego doboru mebli do pomieszczenia.

Te szafy z szufladami mają różne ilości półek, różnorodnie rozmieszczone i przedzielone różną ilością półek. Oferujemy też modele ze ścianką z perforacją, którą to przeznaczono do umieszczenia zawieszek na akcesoria i narzędzia. Konstruktorzy nie zapomnieli także o uzupełnieniu ofert tej serii mebli o szafę z szufladami ze skrytką na klucz w górnej części.

Meble biurowe z szufladami do magazynu?

Czemu nie! Opisane powyżej szafy warsztatowe z szufladami to meble z montowanymi na stałe szufladami. Jednak warto w tym miejscu wspomnieć o szufladach, które oferujemy jako akcesoria dodatkowe. Co prawda szuflady pasują tylko do konkretnego modelu szaf biurowych, ale przecież szafy biurowe mogą być warsztatowymi, a warsztatowe biurowymi. I co bardzo ważne szuflady do szaf biurowych można dokupić i zmontować w każdym momencie, ponieważ i szafy i szuflady są konfigurowalne. Jednak to fajne uzupełnienie oferty.


Szafy z pojemnikami na akcesoria

szafy magazynowe z pojemnikamiKolejna ciekawa oferta szaf warsztatowych i magazynowych to seria szaf z pojemnikami z tworzywa. Idealny pomysł do przechowywania drobnych akcesoriów w pomieszczeniach magazynowych, warsztatowych, garażowych, czy nawet w lokalach typowo usługowych.

Pierwsza szafa to takie swobodne rozmieszczenie półek i pojemników według własnych preferencji. Drugi model – szafa ze specjalnymi uchwytami do zawieszenia pojemników z tworzywa. I tutaj pojemniki wiszą zarówno na ścianie tylnej, jak i na obu skrzydłach drzwi.

Wszystkie opisywane tutaj szafy warsztatowe to konstrukcja metalowa. Meble wykonane z blachy stalowej o grubości 1 mm, korpus zgrzewany, dodatkowo punktowo wzmacniany spawami. Oferowane przez nas szafy to wysokiej jakości meble z gwarancją producenta.

Odchodząc trochę od tematu, nie możemy zapomnieć o niekwestionowanym bestsellerze, czyli o szafie z drzwiami z szybą z pleksi lub szkła hartowanego. Taka szafa to ogromna wygoda w łatwym namierzeniu przechowywanych przedmiotów. I co bardzo ważne model z szybą z pleksi nie będzie kolidował z wymogami pomieszczeń w branżach spożywczych.

Jak widać nasza oferta szaf z szufladami i pojemnikami jest w stanie sprostać potrzebom każdego pomieszczenia. Mocno zachęcamy do poznania całej oferty mebli warsztatowych.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarzy do “Szafy warsztatowe z szufladami lub z pojemnikami z tworzywa

  • Photopolis

    Świetny artykuł. W trakcie poszukiwania w internecie potrzebnych informacji znalazłam ten artykuł. Wielu osobom wydaje się, że posiadają odpowiednią wiedzę na opisywany temat, ale tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Czuję, że powinienem wyrazić uznanie za Twój trud. Zdecydowanie będę rekomendował to miejsce i częściej tu zaglądał, aby przejrzeć nowe rzeczy.