Stoły warsztatowe do użytku profesjonalnego i amatorskiego


stoły warsztatowe modułoweNowoczesne stoły warsztatowe Techno to meble do dowolnej konfiguracji, dzięki modułowej budowie. To jest najnowsza linia stołów kierowana do zastosowań zarówno w profesjonalnych, jak i amatorskich stanowiskach warsztatowych. Z pewnością uzupełnią stanowiska pracy w połączeniu z szafami warsztatowymi z pojemnikami. Podstawowa budowa stołów warsztatowych to stelaż z nogami, blat ze sklejki oraz szafki zwykłe lub szufladowe.

Modułowe stoły warsztatowe

Konstrukcja główna stołów warsztatowych to stelaż z nogami, który wykonano z blachy stalowej o gr. 1,5 mm. Nogi mają regulację wysokości w zakresie 85 – 90 cm. Modułowe stoły warsztatowe to trzy wersje szerokości, czyli tak zwane stoły jedynki, dwójki lub trójki. Stelaż wymaga już samodzielnego złożenia (łatwy i szybki montaż).

Gdy stelaż jest złożony przykręcamy do niego blat, który ma już nawiercone otwory do przykręcania. Standardowo oferujemy blaty o grubości 30 mm wykonane ze sklejki drzewa liściastego, lakierowanego dwukrotnie. Opcją jest zakończenie metalowym rantem o przekroju kątownika lub pokrycie całego blatu blachą ocynkowaną o gr. 1,5 mm.

Ostatni etap to umieszczenie w konstrukcji głównej szafek. Oczywiście, gdy takie są niezbędne, ponieważ sama rama z blatem jest już stołem. Szafki, jako meble dostarczamy złożone – wystarczy je tylko zamocować w stelażu. Szuflady posiadają system centralnego zamka – zapobiega jednoczesnemu wysunięciu więcej, niż jednej szuflady.

Wyposażenie dodatkowe do szuflad

Szuflady szafek mają różne głębokości, a w zależności od modelu szafki modułowej oferujemy do niej akcesoria dodatkowe. Metalowy wkład szuflady to dopasowana do rozmiarów spodu szuflady ramka, która podzielona jest w zależności od typu na mniejsze i większe przegródki. Oferujemy 3 typy wkładów i 3 ich wysokości. Przesuwna półka szuflady – płytka szuflada na drobiazgi, która jak sama nazwa wskazuje służy do położenia na rantach szuflady. Zarówno sama szuflada, jak i półka szuflady może mieć wykładzinę z mikrogumy. Pojemniki z tworzywa to 5 rodzajów plastikowych pudełek, które służą do umieszczenia w szufladzie według własnych potrzeb, preferencji. Akcesoria ułatwiają przechowywanie drobiazgów w sposób posegregowany.

Stoły warsztatowe i akcesoria dodatkowe

Modułowe stoły warsztatowe to też akcesoria umożliwiające zbudowanie przestrzeni pod względem użyteczności stanowisk pracy. Szafki warsztatowe i ścianki perforowane przykręcane do ściany za pomocą kołków montażowych. Szafki to dodatkowe miejsce na narzędzia i akcesoria, a ścianki z perforacją to możliwość montażu różnego typu zawieszek. Wszystko po to, aby to co najbardziej potrzebne było w zasięgu ręki. Oferujemy zawieszki na narzędzia, na śrubokręty, na klucze, na wiertła oraz zwykłe pojedyncze lub podwójne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *