Szafy ubraniowe socjalne bhp, meble do szatni z dostarczeniem


szafy ubraniowe socjalne bhpSzafy ubraniowe do szatni pracowniczej, czy szkolnej to niezbędne meble socjalne bhp. Oferujemy wysokiej jakości szafy, wraz z dostawą do klienta. W ofercie mamy wiele modeli szafek pogrupowanych pod względem ilości pionowych modułów oraz ilości skrytek w każdym z nich. Tak, więc szafki bhp mogą być pojedyncze, podwójne, potrójne i poczwórne. Przede wszystkim dotyczy to szaf o szerokości jednego pionowego modułu – 30 cm. Szafy z modułami o szerokości 40 cm będą już maksymalnie potrójnie (całość szerokości szafy to 120 cm). Te drugie mają już w środku dodatkową pionową przegrodę.

Te szafki socjalne bhp na ubrania standardowo zamyka się zamkiem na klucz lub zamkiem kłódkowym. W górnej części jest umieszczona na stałe półka, a pod nią jest drążek ubraniowy z haczykami. Metalowe szafy socjalne jako wyposażenie do szatni mogą mieć dodatkowe akcesoria. Jednymi z takich elementów są podstawy, które w zależności od wariantu pełnią różne funkcje. Najprostszą jest podstawa na nogach lub cokół, które podwyższają nieco szafkę oraz pomagają utrzymać pod nią czystość. A bardziej funkcjonalne podstawy to takie z dedykowaną ławką stałą lub wysuwaną (listwy z drewna lub PCV).

Nowość! Jest możliwość montażu unikalnej instalacji elektrycznej do ładowania urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

Uzupełnieniem estetycznego wykonania i dobrego wyposażenia jest bogata paleta kolorów podstawowych. Dzięki temu szafy ubraniowe bhp do szatni malujemy na wybrany przez klienta kolor. Drzwi szaf i korpusu mogą być w innym kolorze. Jako nowość dostępna jest także nowatorska metoda malowania szaf ubraniowych techniką cieniowania (technika Ombre).


Szafy ubraniowe ze skrytkami na rzeczy osobiste

Szafy do szatni bhp na podręczne rzeczy to szafy skrytkowe i ze schowkami, ponieważ mają więcej, niż jeden przedział w pionowym module. O ile w meblach z dwoma skrytkami w pionie montuje się jeszcze drążek na ubrania. O tyle w tych co mają więcej skrytek już go nie ma, ponieważ po prostu nie ma na niego miejsca. Tak, więc w szafach ze schowkami nie ma możliwości przechowywania ubrań na wisząco. Do szaf skrytkowych, schowkowych także dostępne są dodatkowe akcesoria.

szafki ze skrytkami z instalacją elektrycznąOferujemy profesjonalny transport szaf na ubrania i ze skrytkami w każde miejsce w kraju. Pomimo, iż szafy są metalowe to nie jest trudno je uszkodzić. Zapewnienie bezpiecznego transportu jest bardzo ważne, ponieważ meble tego typu robione są na zamówienie i trochę trzeba na nie czekać. Mamy spore doświadczenie w transporcie mebli i wiemy, że dostawa takich gabarytów wymaga odpowiedniego pojazdu. Co więcej, zapewniamy dostawę szaf z wniesieniem do szatni, biura lub domu.

Metalowe szafy ubraniowe można dowolnie komponować z szafami ze schowkami lub innymi meblami socjalnymi. Dzięki takiej samej głębokości i wysokości, bez problemu mogą być ze sobą poustawiane jedna obok drugiej lub plecami do siebie.

Szafy na ubrania do pomieszczenia socjalnego

Socjalne szafy ubraniowe to asortyment dedykowany do pomieszczeń socjalnych i szatni w miejscach pracy. Są niezbędnym meblowaniem, w którym pracownicy będą przechowywać swoje prywatne ubrania i rzeczy osobiste na czas wykonywania obowiązków służbowych. Zamykane skrytki i przedziały ubraniowe dają gwarancję bezpiecznego pozostawienia telefonu, dokumentów, czy zegarka. Oprócz funkcjonalności odpowiednio pomalowane staną się eleganckim wypełnieniem wnętrza socjalnego. Przy dużej ilości szaf kolorystyka może pełnić dodatkowe zadanie. Otóż meble mogą zostać podzielić kolorystycznie według działów i/lub zmian godzinnych, wtedy określony kolor przypadnie poszczególnej grupie pracowniczej.

Metalowe szafki na ubrania do pomieszczeń socjalnych to w pewnym sensie takie prywatne kąty dla pracowników. Ustawiane w miejscu gdzie spędzają przerwę lub przebierają się. A jeśli będą ładne, nowoczesne z pewnością wpłyną pozytywnie na ten chwilowy komfort w czasie przerwy. Metalowe szafy ubraniowe w szatni to też zapewnienie warunków bhp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *