Transport Warszawa Gdańsk, transport autem dostawczym


transport z Warszawy do GdańskaUsługa transport Warszawa Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto, czy inne miasto na pomorzu to czasami jest transport ekspresowy. Wiele razy zdarzyło się nam odebrać telefon od klienta w godzinach przedpołudniowych, aby taki transport wykonać tego samego dnia. W większości przypadków udaje się takie zlecenie zrealizować. Dlatego „w większości”, ponieważ zależy to nie tylko od tego, czy mamy akurat wolne auto. Duże znaczenie ma też to co trzeba przewieźć, czyli po prostu rodzaj i ilość ładunku. Ale także kwestia szybkiego dopięcia z klientem szczegółów (zwykle wymagamy przedpłaty w całości lub zaliczki).

Ważne szczegóły:

Wymiary przestrzeni bagażowej (wewnętrzne): dł. 415 cm, wys. 220 cm, szer. 200 cm. Maksymalny ciężar towaru: 500 kg.

Koszt transportu Warszawa – Gdańsk (lub Gdańsk – Warszawa): 2100 zł netto – załadunek i rozładunek po stronie klienta.


Oczywiście transport ekspresowy to nie jest wyłączność oferty, wykonujemy także usługi rezerwowane z wyprzedzeniem. Głównie są to zlecenia przewozu mebli biurowych, mebli domowych i wyposażenia takich pomieszczeń. Ale także materiały reklamowe, które muszą szybko dotrzeć na targi, czy eventy. Nie zawsze wartość transportowanego mienia jest adekwatna do kosztów transportu, ale transport rzeczy niestety jest drogi. Często przewożony ładunek po prostu musi szybko dotrzeć w miejsce docelowe, bo od tego zależy praca przedsiębiorstwa, czy powodzenie eventu. Zdarza się też tak, że przewożone mienie ma po prostu wartość sentymentalną. Zapewniamy bezpieczne dostarczenie powierzonego mienia wprost do drzwi odbiorcy – transport bez przeładunków. Obite filcem ściany przestrzeni ładunkowej to dodatkowa ochrona na czas relokacji.

Wracając do rezerwacji transportu z Warszawy do Gdańska, Gdyni, czy innej miejscowości na pomorzu to warto pamiętać. Im bardziej konkretny dzień i godzina nas interesuje, tym wcześniej trzeba rozglądać się za firmą transportową. Mimo, że zdarza się, że przewoźnicy dysponują wolnymi pojazdami to jednak zostawianie tego tupu przedsięwzięć na ostatnią chwilę bywa stresujące. A w wielu przypadkach w operację logistyczną zaangażowanych jest wiele osób (zleceniodawca, odbiorca).


Transport Warszawa Gdańsk lub Gdańsk Warszawa

transport Warszawa GdańskEkspresowy transport z Warszawy do Gdańska, Gdyni, Sopotu oferujemy również w drugą stronę. Transport z Gdańska do Warszawy to usługa dla firm, instytucji i osób prywatnych. Nie ma znaczenia, czy do przewiezienia jest szafa biurowa, szafa ubraniowa domowa, czy dokumenty w kartonach. Jesteśmy na rynku od 2006 roku i doskonale wiemy, że najlepsza reklama to zadowolenie klienta z wykonanych usług. Dlatego do każdego zlecenia transportu podchodzimy z najwyższą starannością i odpowiedzialnością. A mamy klientów, którzy regularnie współpracują z nami już kilkanaście lat, a to już o czymś świadczy.

Dysponujemy zadbanymi, przystosowanymi do przewozu mebli autami dostawczymi. Mobilność takiego taboru pozwala na sprawne wykonanie usługi pod względem dotrzymania terminów. Warty podkreślenia jest fakt, że centra dużych miast w większości ograniczają tonażowo ruch samochodów ciężarowych. Transport Warszawa Gdańsk samochodem dostawczym eliminuje bariery zakazów – to w zasadzie swobodny wjazd na każdą ulicę miasta. Oprócz samego wjazdu dochodzi jeszcze kwestia parkowania przed domem lub firmą. Wiadomo, iż im bliżej zaparkujemy to załadunek, rozładunek pójdzie sprawniej.

Transport z Warszawy do Gdańska

Na samym początku podaliśmy cenę za transport Warszawa Gdańsk. Ważnym  podkreślenia elementem jest dogadanie co do tego, kto ma odpowiadać za załadunek/rozładunek. Dlatego, że o ile do przewiezienia dostaniemy niewielkie przedmioty w małej ilości to kierowca sobie poradzi. Natomiast jeśli będą to kartony z książkami, które trzeba wnieść na czwarte piętro po schodach to już jest inna usługa. Dlatego podstawową opcją jest zajęcie się załadunkiem i rozładunkiem przez klienta. Natomiast pomoc naszego kierowcy zawsze w takich przypadkach będzie. Ale co do poważniejszych zadań, jak wnoszenie na wysokie piętro lub transport dużych i ciężkich mebli niestety musi więcej kosztować. Transport do Gdańska, czy Warszawy to jest transport drogowy i mimo, że ładunek jest mały to usługa ostatecznie jest czasochłonna. Zlecając relokację małego mebla, a z którym zlecający nie poradzi sobie sam w załadunku i rozładunku to od nas pojedzie dodatkowa osoba.

Bez względu na to, czy chcesz przewieźć drobiazgi, czy większe przedmioty to przemyśl kto zorganizuje załadunek i rozładunek. Ma to wpływ na ostateczny koszt usługi transportu, ale też na kwestie organizacyjne. I nie zawsze chodzi o finanse, po prostu często klient woli dopłacić i mieć ten problem z głowy. W przypadku pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *